رکورد مارادونا در ناپولی شکسته شد

رکورد مارادونا در ناپولی شکسته شد

استایلینو: اسطوره باشگاه ناپولی نسبت به شکسته شدن رکورد گلزنی‌اش توسط مهاجم بلژیکی واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کوریه دلو اسپورت، دریس مرتنس با دبل در دیدار ناپولی و سالزبورگ توانست از رکورد دیگو آرماندو مارادونا پیشی بگیرد و با ۱۱۶ گل در رتبه دوم بهترین گلزنان تاریخ این باشگاه جای گیرد. مارادونا درباره این رکورد شکنی گفت: از این که بازیکن دیگری توانست رکورد من را بشکند ناراحت نشدم و در مقابل، مرتنس را تحسین می کنم. زمانی که گلزنی کرد به ناپولی فکر کردم نه به خودم(پیش از این همشیک از رکورد گل های ستاره سابق آرژانتینی پیشی گرفته بود).

رکورد مارادونا در ناپولی شکسته شد

اسطوره باشگاه ناپولی در مورد تماشای این دیدار گفت: من همه بازی ها را نگاه می کنم، به خصوص لیگ قهرمانان اروپا را. اتفاقی که در بازی با سالزبورگ رخ داد فوق العاده بود. اتفاق زیبایی بود. چون همیشه پیروزی زیبا است.

ستاره سال های دور آرژانتین درباره مرتنس اظهار کرد: همیشه دوستش داشته ام. او مهربان است. از همه لحاظ خوب است. چند سال پیش او را روی نیمکت می دیدم که مانند یک زندانی بود. زمانی که وارد ترکیب اصلی شد دیگر هرگز به عقب برنگشت. او به عنوان یک مهاجم میانی متولد شده بود اما از آن آگاه نبود. اگر یک بازیکن مهاجم ذاتی نباشد نمی‌تواند به اهدافش دست یابد.

مارادونا افزود: به او تبریک گفتم اما تلویزیون را خاموش کرده بود و صدای مرا نشنید. با این حال اکنون می تواند متوجه این موضوع شود.