معرفی ترندهای روز عروسی

مد و ترند بهترین روز بانوان

لباس عروس 

امسال بر عکس سال های گذشته لباس های دکلته و… آنقدرها مد نیستند بلکه طراحان به لباس هایی که دارای شنل های کوتاه و یا بلند هستند و از دانتل و تور کار شده، فکر میکنند و گاهی حتی این شنل ها به گونه ای متفاوت و زیبا خود را نشان میدهند مثلا تنها دو بند روی حلقه را تشکیل داده و در ادامه بر روی زمین کشیده می شوند و یا تنها قسمت پشت کمر را شامل شده و گاهی یقه را نیز می پوشانند و… .

لباس عروس همراه شنل

ترند دیگر لباس هایی که دارای آستین هایی از بازو آویزان هستند و یا حالت پفی دارند و گاهی نیز توری از پشت به دنباله آنها هست می باشد.

لباس عروس

شلوار

استفاده شلوار همراه با کت یا تاپ و… ابتدا تصور ما را به سمت عروسی خشک و رسمی خواهد برد! اما این طور نیست این انتخاب خیلی هم خاص و جذاب است شاید حتی سبب راحتی زیاد و آسوده بودن عروس در لباس خود شود.

 

یکی از اکسسوری هایی که این مدل عروس ها را خاص و زیبا خواهد کرد استفاده از تورهای کوتاه و بلند می باشد.

لباس عروسی 2018 با تور کوتاه

لباس عروسی 2018 با تور بلند

پارچه

2019 سال گل ها و طرح های برجسته و کار شده روی لباس عروس می باشد آنها گاهی رنگارنگ نیز هستند، علاوه بر این اگر عروسی شما در فصل تابستان است لازم است بدانید پارچه های توری طرح برجسته نیز ترند هستند.

پارچه برجسته برای 2018

نه به سفید

درسته برای سالها رنگ سفید و تقریبا شیری نشان از عروس بود اما ترندهای امسال سعی در کمرنگ کردن این موضوع دارند!امسال برخلاف سال ها، لباس های رنگارنگ تر و دارای گل های رنگی تر ترند هستند، و شاید تعجب کنید از این خبر که لباس های عروسی سیاه نیز به رشد 18% در سال رسیده است و به نقل یکی از مجلات عروسی از ترندها نیز محسوب می شود.

انتخاب رنگ مشکی برای لباس عروس

دسته گل

دسته گل عروس یکی از آیتم های مهم استایل عروس محسوب میشود که در حال حاضر ترکیب های متنوعی دارند و گاهی نیز از گیاهان کاکتوس نیز میانشان استفاده می شود .درسته که دسته گل های پر و بزرگ زیبا هستند اما به این نکته توجه کنید که وزن زیادی نداشته باشند چرا که دست شما را خسته خواهند کرد، همین طور شما می توانید این آیتم زیبا را نیز متناسب با تم عروسی خود انتخاب کنید.

گل عروسی

همان طور که میدانید و در مطالب گذشته توضیح دادیم رنگ امسال بنفش انتخاب شده است! پس تعجبی ندارد اگر بگوییم این رنگ بر دسته گل عروس خانم ها نیز تاثیر گذاشته است! این رنگ علاوه بر دسته گل بر خیلی از موارد دیگر تاثیر گذاشته است که می شود از رنگ طلایی به عنوان یک پارتنر عالی کنار این رنگ در دکور مراسم و… استفاده کرد. برای عروس هایی که به رنگ بنفش علاقه ای ندارند ترند دیگری نیز موجود است و آن انتخاب تک رنگ دسته گل می باشد.

ترند گل عروسی2018

انتخاب کفش

کفش یکی از آیتم های مهم در راحتی شما برای مراسم محسوب میشود جدا از زیبایی که کفش حتما باید داشته باشه در انتخاب کفش دقت کنید و سعی کنید تا آنجا که می شود پاشنه های کوتاه تر مانند 3 تا 77 سانتیمتر انتخاب کنید و یا اگر میزان بلندتری انتخاب میکنید حتما به نوع پاشنه دقت کنید و از مدلهایی که پاشنه های ضخیم تر و یا لژ دارند خریداری کنید چرا که آسیب و فشار کمتری به شما و بدنتان وارد می کنندو شما قرار است ساعت ها روی پا باشید و خوش بگذرانید.

 

انتخاب کفش عروس

پیشنهاد دیگر ما برای شما خرید یک کتونی به رنگ سفید و یا بژ می باشد برای عروس هایی که در میان مراسم از پاشنه کفش خسته شده و کفش هایشان را در میاورند! کتانی همین طور می تواند یک انتخاب خوب و اسپورت برای عروس هایی که انتخابشان لباس کوتاه است باشد.

انتخاب کتانی برای عروسی

کیک (بخش خوشمزه عروسی)

درسته کیک حقیقتا بخش خوشمزه یک عروسی تلقی میشود اما هرگز این نکته را فراموش نکنید کیک عروسی شما کیک تولد شما نیست!  تزئینات روی کیک هرآنچه مختصرتر باشد در عین حال می تواند زیباتر باشد.

کیک روز عروسی

از آنجایی که معمولا پایه کیک های عروسی سفید است برای جلب توجه کیک میشود از یک یا دو رنگ زنده نیز در تزئینات روی کیک استفاده کرد،فراموش نکنید که رنگ کیک را میتوان متناسب با تم عروسی نیز انتخاب کرد. امروزه تزئینات کیک عروسی تنها با گل انجام نمیشود گاهی از میوه های استوایی و میوه های خاص فصل نیز برای تزئین استفاده میشود و البته می توان از گل های دسته گل عروس نیز برای تزئین استفاده کرد.

کیک روز عروسی با تزئین میوه و گل

هدیه

مدتیه که در مراسم عروسی شاهد هدایایی به عنوان یادگاری از طرف زوج ها به مهمان های خود هستیم لازم به ذکره که این هدایا همان طور که گفته شد تنها جنبه یادگاری دارند و در انواع گل های خشک شده،کوکی،گل طبیعی،کاکتوس ها،شمع،ماکارون و… داده می شوند که بر روی آنها نام زوج ،پیام تشکر ،شعری کوتاه و تاریخ نوشته می شود.

هدایای روز عروسی

دکور مراسم

همان طور که از چیدمان مراسم های عروسی آخر سال 2017 مشخص بود امسال گل ها و گیاهان نقش مهمی در مراسم خواهند داشت.در 2018 گل ها و گیاهان نه تنها روی میز بلکه از بالای میز و میان چراغ ها پیچیده و پخش می شوند و حس تازگی و زندگی جدید را کاملا ایجاد خواهند کرد.

دکور مراسم عروسی 2018

هر آنچه برای روز عروسی نیاز دارید.

درسته که شما عروس هستید و به غیر از دسته گل خود چیز دیگری نباید در دستانتان باشد اما این موارد را می توانید به یکی از افراد خانواده بسپارید ولی حتما همراه داشته باشید و فراموش نکنید.

  • بهترین عطر خود را که اتفاقا ماندگاری خوب و بالایی دارد را فراموش نکنید.
  • اگر عروسی خود را در فصلی مانند تابستان و یا در سالن برگذار خواهید کرد یک بادبزن خوب و متناسب با روز عروسی همراه خود داشته باشید.
  • یک پک کوچک از لوازم خیاطی که شامل نخ ،سوزن،قیچی،دکمه و حتی زیپ می باشد حتما همراه داشته باشید شاید به نظرتان داشتن دکمه و یا زیپ خنده دار باشد اما اگر در لباس خود شما و یا نزدیکانتان مشکلی وارد شود استرس باور نکردنی در راه رفتن و … خود خواهید داشت پس لطفا یک پک همراه داشته باشید.
  • علاوه بر یک پک لوازم خیاطی یک پک لوازم آرایشی وبهداشتی نیز برای شما حتمی است .این پک شامل رژ شما برای تمدید دوباره، لوسیون چرا که پوست خشک در تصاویر جلب توجه می کند، چسب زخم، آرایشگر شما حتما تمام کارها را با دقت انجام می دهد ولی برای اطمینان بیشتر و مواقع اصطراری حتما چند گیره مو و کش و اسپری مو همراه داشته باشید ، یک بسته قرص برای سر درد و یا اضطراب خود با کمک پزشک انتخاب کنید و همراه داشته باشید، اگر شما هم از آن دسته خانم ها هستید که مدام نگران چهره و آرایش خود هستید یک آینه کوچک را فراموش نکنید.
  • میوه و یا مواد غذایی آماده و مغذی در اوایل مراسم و صبح حتما استفاده کنید چرا که مطمئنا در ادامه مراسم فراموش می کنید.